O nas

Kilka słów o firmie

Biuro Podróży Avanti Travel zostało założone w 2010r. z myślą by tworzyć podróże z pasją i uśmiechem, by Państwa urlop zaczął się już od spotkania z naszym konsultantem... :)
Nasz zespół tworzą osoby związane z turystyką od kilkunastu lat, służące Państwu swoim doświadczeniem i wiedzą zdobytą w ciągu wielu lat podróżowania po świecie.
Klientom grupowym proponujemy nasze własne oferty, które dopracowujemy do ostatniego szczegółu, tworząc je na indywidualne zamówienie. 
osoba odpowiedzialna za grupy: Agnieszka Mróz biuro@avantitravel.pl 

Klientom indywidualnym, rodzinom z dziećmi wyszukujemy najlepsze oferty urlopowe spośród  tysiąca na rynku, organizowanych tylko przez, naszym zdaniem, godnych polecenia tur operatorów.  
wystarczy napisać: wczasy@avantitravel.pl lub zadzwonić: 12 276 01 18  .  

NOWY PORTAL GDZIE MOŻNA PORÓWNAĆ TYSIĄCE OFERT WAKACYJNYCH: www.wakacje.avantitravel.pl Ważne informacje o nas: 


- Biuro Podróży AVANTI TRAVEL jest organizatorem imprez turystycznych,  na co uzyskało zgodę Marszałka woj, Małopolskiego ( nr Z/40/2010 ) 
-  Można nas sprawdzić w  Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystyki  - nasz numer organizatora to 07183 
- Posiadamy Gwarancję Ubezpieczeniową, a naszym gwarantem jest TU Signal Iduna, aktualna suma gwarancyjna wynosi: 495.000 zł
- Nie ogranicza nas obszar działania - nasze zezwolenie obejmuje cały świat: od Europy po USA. Nasze grupy zwiedziły już wszystkie kraje europejskie, dzięki nam były także w Gruzji, Meksyku, Argentynie, Brazylii, Ziemi Świętej. 
- Biuro AVANTI TRAVEL organizuje także imprezy przyjazdowe dla Klientów z innych krajów i kontynentów. Mamy się czym chwalić - Kraków jest jednym z najpiękniejszych miast europejskich, nasza historia, wielkie osobowości, Sanktuaria przyciągają rzesze turystów. Dla naszych Gości z innych krajów przygotowaliśmy 2 portale: w jęz. włoskim: www.avantitravel.it oraz w jęz. angielskim: www.europeincoming.pl 
 
 
- Biuro Podróży AVANTI TRAVEL jest także biurem agencyjnym co oznacza, że mamy podpisane umowy z najlepszymi turoperatorami w Polsce:  ITAKA,  GRECOS, RAINBOW TOURS,  Exim Tours, NECKERMANN, Buksa Travel, TĘCZA, Index,  SOL TOURS,  i wielu innych... 

 WAŻNA SPECJALIZACJA: pielgrzymki 

Od samego początku istnienia naszego biura współprcujemy z parafiami tworząc piękne, dopracowane do ostatniego szczegółu pielgrzymki. 
Nasi Klienci powierzają nam swoje grupy,a my tworzymy dla nich projekt, dobieramy odpowiednie hotele, transport i przewodników, dbając o każdy aspekt pielgrzymowania, aby po powrocie do domu pozostały tylko najpiękniejsze wspomnienia, dobry humor, a czasem także i przemiana serc.. 
A wszystko to w dobrej cenie ! Naszym największym atutem jest bogate doświadczenie, którym się z Państwem dzielimy, wyśmienite hotele, a także najlepsi piloci i przewodnicy, którzy towarzyszą naszym Klientom na trasie pielgrzymki.
Nasze pielgrzymki  są wyjątkowe ! A więc serdecznie zapraszamy do współpracy:  

wystarczywysłać maila: biuro@avantitravel.pl  lub zatelefonować:  012 276 01 18

 
DOKUMENTY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH: 

NASZE DOKUMENTY FIRMOWE: